Soutěžní výsledky - školní rok 2017/2018

Výsledky 1. kola soutěže

Do prvního kola soutěže se zaregistrovalo 3.061 osob, z nichž 2.503 studentů splnilo veškeré podmínky stanovené pravidly soutěže. Do druhého kola soutěže postupuje 1.852 studentů.

fotoJmK
Vítězové 1. kola soutěže v Jihomoravském kraji (JmK) společně se svými učiteli, zástupci Soutěžního výboru a za účasti náměstka hejtmana JmK při slavnostním vyhlášení výsledků na Krajském úřadě v Brně.

Výsledková listina 1. kola soutěže

Celková anonymizovaná výsledková listina je zveřejněna zde pdf

Přehled vítězů v jednotlivých regionech je uveden níže:

Jihočeský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
M. U. 40,00 0:26:26 SOŠE, COP, Hluboká nad Vltavou IT3
2.
M. G. 38,00 0:12:08 Obchodní akademie, Husova, České Budějovice 2AL
3.
P. S. 34,00 0:27:31 SOŠE, COP, Hluboká nad Vltavou IT3

Jihomoravský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Pavel Jakubec 47,00 0:13:55 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno IT4
2.
Tomáš Rottenberg 46,25 0:31:09 Gymnázium Boskovice Oktáva
3.
Adéla Pospíšilová 45,75 0:37:33 Gymnázium Střední pedagogická škola Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo G4 A
4.
Tomáš Lošťak 44,00 0:25:03 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno IT4
5.
Michal Urbánek 43,50 0:23:45 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno IT4
6.
Roman Hlavatý 43,25 0:37:05 Střední škola technická a ekonomická Brno IT2 A

Karlovarský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Marek Fořt 45,25 0:21:21 Střední průmyslová škola Ostrov I4
2.
Matěj Dvořák 45,25 0:31:38 Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště Dalovice 2.A
3.
Ondřej Michalíček 41,25 0:19:07 Střední průmyslová škola Ostrov I4

Kraj Vysočina

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Arnold Stanovský 49,00 0:24:58 Gymnázium Jihlava 7A8
2.
Peter Škurla 45,25 0:26:16 Gymnázium Jihlava 5A8
3.
D. Č. 45,25 0:28:33 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 3.I

Královéhradecký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Vojtěch Wagner 44,00 0:10:52 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové 5.B
2.
Ondřej Bleha 42,50 0:14:20 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové 5.B
3.
Vadim Kablukov 40,50 0:15:26 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové 5.B
4.
Jakub Hájek 40,50 0:33:52 SPŠ Trutnov 3.EP

Liberecký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Tomáš Chejn 26,50 0:24:33 Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec L4
2.
Michaela Oppitzová 25,00 0:16:46 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o. H3

Moravskoslezský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Kryštof Boščík 49,00 0:28:30 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace 6.E
2.
David Hrdlička 47,50 0:16:21 Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace 3.C
3.
Kristýna Hajdová 45,00 0:26:06 Střední škola informačních technologií, s.r.o. 3.SI

Olomoucký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jan Berka 35,25 0:14:55 VOŠ a SPŠE Božetěchova, Olomouc 3B
2.
Prokop Schield 30,75 0:13:51 Církevní gymnázium Německého řádu 1.A
3.
Lukrécia Zemanová 21,50 0:18:15 Církevní gymnázium Německého řádu 1. A

Pardubický kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jiří Bleha 50,00 0:19:01 SPŠE a VOŠ Pardubice 1.D
2.
Ondřej Tesař 45,25 0:32:21 SPŠE a VOŠ Pardubice 4.F
3.
Martin Sychrovský 44,00 0:33:33 SPŠE a VOŠ Pardubice 3.E

Plzeňský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
H. K. 45,50 0:10:43 Církevní gymnázium Plzeň 7.B
2.
V. S. 42,50 0:37:13 Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň ME3
3.
V. B. 42,00 0:23:16 Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 7.E

Praha

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Matouš Kuchan 50,00 0:22:42 Soukromá střední škola výpočetní techniky s.r.o. P3.B
2.
Vít Stibor 45,00 0:58:07 Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5 Septima
3.
David Pilař 44,00 0:14:35 Střední průmyslová škola na Proseku 4ITB
4.
S. K. 43,50 0:13:53 Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5 4.B
5.
Tomáš Jiskra 43,50 0:23:59 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10 I4C

Středočeský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Břetislav Hájek 46,50 0:17:24 Gymnázium, Český Brod 8A8
2.
F. H. 42,50 0:22:46 Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav OKTÁVA
3.
Matěj Heczko 41,50 0:14:24 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora V8A
4.
Tereza Mikolášková 40,50 0:29:19 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov 3.PL

Ústecký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jan Janáček 45,00 1:09:07 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice V3
2.
Michal Dvořák 41,50 1:20:38 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice V3
3.
Barbora Ani 40,50 1:13:56 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice V3

Zlínský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Leoš Husar
45,00
0:23:25 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 3.D
2.
Veronika Hrošíková
44,25
0:50:23 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 3.C
3.
Richard Zálešák
41,75
0:14:17 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 4.E
4.
Dominik Strnad
41,00
0:18:30 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 4.E

Proti výsledkům bylo možné vznést protest dle pravidel do 5. listopadu 2017.

Výsledkové listiny z 1. ročníku soutěže

Výsledkové listiny z prvního ročníku soutěže jsou k dispozici zde.

 

Změna údajů vyhrazena. Stránka aktualizována dne: 7.12.2017.

Kontakt

E-mail:cyber@cybersecurity.cz

Sdílej...

Hashtagy

#kybersoutez
#budkyber