Soutěžní výsledky - školní rok 2016/2017

Finále

Celorepublikového finále se zúčastnilo 29 studentů - finalistů, ze 17ti různých středních škol z celé České republiky. Finále se uskutečnilo 1. června 2017 v Brně v rámci mezinárodního veletrhu obranných a bezpečnostních technologií IDET 2017.

Patnáct nejlepších studentů se kvalifikovalo do výběrové akce pro účast v Evropském finále - European Cyber Security Challenge. Výběr bude proveden a reprezentační tým České republiky bude vybrán v kybernetickém polygonu (KYPO) Masarykovy univerzity v Brně, přičemž první tři finalisté mají účast zajištěnu**.

Foto dokumentace z finále soutěže je k dispozici zde.

Pořadí
Soutěžící
Bodů
Škola
1.
Jakub Smejkal
118,0
Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova 106
2.
Jiří Kučera
117,6
Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
3.
Kryštof Macek
110,9
Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova 106
4.
Matěj Kafka
107,7
Gymnázium Jihlava
5.
Jakub Vančata
97,7
Střední průmyslová škola na Proseku
6.
Matěj Bareš
82,3
Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova 106
7.
Tomáš Rottenberg
53,7
Gymnázium Boskovice Palackého náměstí 1
8.
Ondřej Tesař
53,4
SPŠE a VOŠ Pardubice
9.
Jindřich Dítě
51,9
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola  Žďár nad Sázavou
10.
František Sněhota
49,7
Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
11.
Lukáš Novotný
49,5
Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova 106
12.
Jakub Růženec
45,5
Střední průmyslová škola na Proseku
13.
Jiří Bartušek
43,1
SPŠE a VOŠ Pardubice
14.
Petr Kruntorád
42,8
Střední průmyslová škola na Proseku
15.
Adam Novák
41,2
Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, Studentská 166
16.
Břetislav Hájek
40,6
Gymnázium, Český Brod, Vítězná 616
17.
Adam Verner
39,9
Střední průmyslová škola na Proseku
18.
Matěj Vopálka
39,5
Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova 106
19.
Vojtěch Vidra
39,4
Střední průmyslová škola na Proseku
20.
Jakub Kubík
39,1
Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932
21.
Dominik Vít
37,9
Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90
22.
Hynek Kydlíček
37,8
Církevní gymnázium Plzeň
23.
David Pilař
37,0
Střední průmyslová škola na Proseku
24.
Leoš Husar
35,3
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
25.
Tomáš Urbánek
35,0
Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín
26.
Jakub Koláček
32,3
Gymnázium, Mnichovo Hradiště, Studentská 896
27.
David Žahour
30,9
Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56
28.
Jan Převrátil
24,6
Střední průmyslová škola na Proseku
29.
Michal Zatloukal
23,5
Střední průmyslová škola na Proseku

 

Výsledky 2. kola soutěže

Druhého kola soutěže se aktivně zúčastnilo 286 studentů, přičemž 74 studentů prokázalo dobré znalosti. Třicet (30) studentů posoupilo do celorepublikového finále. Oficiální seznam finalistů Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti - ročník 2016/2017 je zveřejněn níže.

Místo
Soutěžící Body Čas Škola
1.
Tomáš Rottenberg
74
5.3.17 13:38 Gymnázium Boskovice Palackého náměstí
2.
Břetislav Hájek
67
7.3.17 20:21 Gymnázium, Český Brod, Vítězná
3.
Matěj Kafka
62
6.3.17 2:08 Gymnázium Jihlava
4.
Jindřich Dítě
59
2.3.17 21:58 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola  Žďár nad Sázavou
5.
Petr Kruntorád
58
7.3.17 18:25 Střední průmyslová škola na Proseku
6.
Michal Zatloukal
58
7.3.17 21:55 Střední průmyslová škola na Proseku
7.
Jan Převrátil
58
12.3.17 16:51 Střední průmyslová škola na Proseku
8.
Jakub Vančata
58
12.3.17 17:32 Střední průmyslová škola na Proseku
9.
David Pilař
58
13.3.17 21:57 Střední průmyslová škola na Proseku
10.
Ondřej Tesař
51
14.3.17 20:59 SPŠE a VOŠ Pardubice
11.
František Sněhota
47
14.3.17 23:35 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
12.
Leoš Husar
44
14.3.17 23:57 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
13.
Vojtěch Vidra
41
14.3.17 23:11 Střední průmyslová škola na Proseku
14.
David Žahour
36
12.3.17 20:56 Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická
15.
Jiří Bartušek
32
8.3.17 18:10 SPŠE a VOŠ Pardubice
16.
Kryštof Macek
29
14.3.17 23:59 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova
17.
Jakub Růženec
28
12.3.17 19:55 Střední průmyslová škola na Proseku
18.
Jakub Koláček
28
14.3.17 23:59 Gymnázium, Mnichovo Hradiště, Studentská
19.
Adam Verner
25
6.3.17 19:51 Střední průmyslová škola na Proseku
20.
Dominik Vít
19
2.3.17 13:09 Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní
21.
Jakub Kubík
19
14.3.17 23:57 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská
22.
Jiří Kučera
18
14.3.17 23:59 Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
23.
Matěj Vopálka
16
14.3.17 14:50 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova
24.
Jakub Smejkal
15
8.3.17 9:58 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova
25.
Tomáš Urbánek
14
9.3.17 12:32 Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín
26.
Hynek Kydlíček
14
12.3.17 21:31 Církevní gymnázium Plzeň
27.
Tomáš Svoboda
13
3.3.17 10:10 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova
28.
Lukáš Novotný
13
10.3.17 12:09 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova
29.
Matěj Bareš
13
12.3.17 18:39 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova
30.
Adam Novák
13
12.3.17 21:39 Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, Studentská 166

Výsledky 1. kola soutěže

Oficiální částečně anonymizovaná výsledková listina je zveřejněna po jednotlivých krajích níže.

Do 2. kola soutěže postoupilo 566 soutěžících.*

Jihočeský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Martin Němeček 28,5 0:19:15 SOŠ elektrotechnická, COP, Zvolenovská, Hluboká nad Vltavou IT2
2.
Tomáš Rothbauer 28,5 0:28:37 SPŠ strojní a elektrotechnická, Dukelská, České Budějovice 2EB
3.
Jiří Beránek 28,25 0:20:14 SPŠ strojní a elektrotechnická, Dukelská, České Budějovice 2.SA

Jihomoravský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Petr Ivičič 38,75 0:11:03 Střední škola technická a ekonomická Brno Olomoucká IT2A
2.
Tomáš Rottennerg 38,5 0:19:30 Gymnázium Boskovice Palackého nám. 3.A
3.
Dominik Veselý 38,5 0:33:25 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova MIT1

Karlovarský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
David Mesároš 33,25 0:17:34 Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov 1.PT
2.
Marek Smolík 27,5 0:21:25 Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov 1.PT
3.
Oliver Seidl 27 0:14:48 Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov 1.PT

Kraj Vysočina

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Matěj Kafka 38,5 0:07:34 Gymnázium Jihlava 7A8
2.
Tereza Jenková 36,25 0:21:40 Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou 3
3.
Josef Brabec 35 0:35:54 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Žďár nad Sázavou 2.C

Královéhradecký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jiří Řezníček 29 0:09:48 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 5.B
2.
Michal Sixta 29 0:37:33 Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové E3.A
3.
Lukáš Válek 27 0:12:23 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. S4.A

Liberecký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Michaela Slámová 36 1:07:08 Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice, Tkalcovská 460, příspěvková organizace 6.O
2.
Albert Ouhrabka 27,75 0:19:41 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší, příspěvková organizace 2.CH
3.
Ondřej Brabec 23,25 0:15:33 Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova, příspěvková organizace 2.D

Moravskoslezský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
František Sněhota 31,5 0:23:21 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace 5.E
2.
M. G. 29,75 0:08:58 Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace -
3.
Marek Gilík 29,75 0:24:12 Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace 2.D

Olomoucký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jan Trajlinek 30,75 0:17:54 Církevni Gymnazium Německeho řádu Olomouc 3.A
2.
Kateřina Sovová 29,25 0:11:15 Církevní Gymnázium Německého řádu Olomouc 1.B
3.
Jan Berka 28 0:21:42 VOŠ a SPŠE Božetěchova 3, Olomouc 2.B

Pardubický kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jíří Bartušek 40 0:18:24 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice 3.F
2.
Jan Šafář 37,75 0:11:42 Střední Průmyslová Škola Elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice 3.F
3.
Jan Surma 37,5 0:21:20 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice 3.D

Plzeňský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jiří Moravec 37,75 0:11:38 Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 3.F
2.
Hynek Kydlíček 34 0:13:36 Církevní gymnázium Plzeň -
3.
Jakub Duchek 34 0:25:51 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 2.G

Praha

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jakub Vančata 40 0:04:27 Střední průmyslová škola na Proseku 2ITB
2.
Michal Zatloukal 40 0:05:23 Střední průmyslová škola na Proseku 3ITB
3.
Jakub Hořínek 40 0:11:36 Střední průmyslová škola na Proseku 3ITA
4.
O. K. 40 0:19:08 Gymnázium, Praha 8, Ústavní -

Středočeský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Mikuláš Plešák 37,75 0:24:29 OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. Septima
2.
Jakub Koláček 37,25 0:14:44 Gymnázium, Mnichovo Hradiště, Studentská Septima
3.
Dominik Vít 37,25 0:18:25 Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní Sexta
4.
Jakub Kubík 36,75 0:25:41 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská C1B

Ústecký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Adam Bubník 34,25 0:14:56 SŠ AGC a.s.;Rooseveltovo nám., Teplice IT1
2.
Tomáš Linhart 34 0:10:39 Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace E2B
3.
David Vokůrka 31,25 0:12:42 SŠ AGC a.s.;Rooseveltovo nám., Teplice IT3

Zlínský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Leoš Husar 37,75 0:11:42 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 2.D
2.
Lndřej Lukáš 37 0:23:55 Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín IM-1
3.
M. G. 33,75 0:12:01 Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí -
4.
Martin Machala 33,75 0:24:12 Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín IM-1

*=Dle oficiální výsledkové listiny 1. kola soutěže ze dne 31. ledna 2017. Změna údajů vyhrazena, zejména v souvislosti s pravidly postupu a reakcí jednotlivých soutěžících na výzvu k účasti do 2. kola soutěže.

**=Více v pravidle soutěže.

Stránka aktualizována dne: 4.6.2017

Kontakt

E-mail:cyber@cybersecurity.cz

Sdílej...

Hashtagy

#kybersoutez
#budkyber